Офісні перегородки зі скла — це відмінне рішення для зонування простору. З їхньою допомогою відокремлюють кімнати для переговорів, зон відпочинку та іншого робочого простору.

Офісні перегородки активно використовують для поділу робочих місць. Вони дають можливість зменшувати шум, що заважає роботі, та водночас створюють ефект відкритого офісного простору open space.

Огороджені офіси виглядають затишніше. Перегородки зі скла не «крадуть» простір, завдяки їм приміщення виглядають цілісно. Таке рішення дозволяє уникати зайвих контактів між співробітниками. Загартоване скло має велику кількість плюсів, за ним легко доглядати.

Види скляних офісних перегородок

Скляні перегородки в Одесі бувають:

  • каркасними;
  • безкаркасними;
  • комбінованими.

Каркасні скляні перегородки — це конструкція, виконана з міцного скла та доповнена сталевою рамкою з алюмінієвих профілів. Вироби такого типу відрізняє підвищена міцність, що забезпечує металевий каркас. Це дозволяє використовувати скло меншої товщини в порівнянні з тим, що застосовується у безкаркасних виробах. Каркасні перегородки зі скла в офісі, доповнені дверима, поділяють приміщення на функціональні зони, не обтяжуючи візуальну складову.

Рамку з металу можна пофарбувати в будь-який колір за каталогом RAL — це чудове рішення для лофт-дизайну та інтер’єрів, витриманих у діловому стилі.

Безкаркасні перегородки позбавлені алюмінієвих, пластикових і дерев’яних рам. Їх роблять у вигляді суцільноскляних конструкцій і монтують до підлоги та стелі за допомогою точкових кріплень.

Безкаркасні розсувні офісні перегородки виготовляють за допомогою загартованого скла з мінімальною товщиною 10 мм, в окремих випадках це може бути триплекс. Такі конструкції в рази перевершують звичайні за показниками міцності та витримують великі навантаження — це дає можливість відмовитися від опорних конструкцій у вигляді каркаса.

Існують також комбіновані варіанти, де скло доповнюється іншими матеріалами.

З якого скла виготовляють скляні перегородки в офіс в Одесі?

Спеціалізована компанія KUB виготовляє скляні перегородки в офіс в Одесі з міцного та загартованого скла, товщина якого становить 8–10 мм. Загартування виконується у високотемпературному режимі. Такий матеріал вирізняється високою міцністю та стійкістю до механічних впливів, довгим терміном служби, відмінними тепло- та шумоізоляційними якостями, респектабельним зовнішнім виглядом.

Типи скла:

Прозоре скло

Скло Extra Clear(без характерного зеленуватого відтінку)

Скло матове(Satin)

Скло з нанесенням будь-якого матового(Satin) малюнка

Кольорове скло(бронза)

Кольорове скло (графіт)

Загартоване скло складно розбити, а навіть якщо подібне трапиться, ймовірність отримання травми через уламки зводиться практично до нуля.

Переваги скляних офісних перегородок в Одесі від компанії KUB

Скляні офісні перегородки в Одесі від нашої компанії — вигідне вкладення коштів, оскільки такі конструкції мають безліч переваг:

Естетичний зовнішній вигляд.

Демократична ціна.

Довгий термін служби.

Скляні перегородки на замовлення в Одесі найвищої якості пропонує компанія KUB. Конструкції такого типу дозволяють розділяти простір між кімнатами та робочими місцями в офісі. Їхній продаж здійснюється на вигідних умовах.

Ціни на скляні офісні перегородки доступні та залежать від розмірів і складності конструкції, а також від типу скла. Замовлення можна зробити на сайті або зателефонувавши нашому менеджерові.