Миколай
“Замовляв кутову душову кабіну. Користуюсь вже 4 місяці, жодних нюансів за цей час не знайшов. Дуже задоволений конструкцією, все було виконано вчасно. Рекомендую!”
Євгенія
Здрастуйте) дякую за вашу роботу, кабіна просто ідеальна Більше вам замовлень та задоволених клієнтів
Віктор
“Коли звертався до компанії KUB, мали невеликі сумніви. У такій справі безрамне скління важливі не тільки якість матеріалів, але і досвід самих монтажників. Радий, що хвилювався даремно: якість – на 10 балів із 10. Молодці, дуже задоволений.”
ЄвгенІй
“Треба було склити лоджію. Якщо чесно, були приємно здивовані тим, наскільки все акуратно зробили. Усі поставили міліметр у міліметр. Особисто перевіряли із запальничкою, чи є протяги. Спрацювали на ура: все просто герметично!”
Володимир
“Мені потрібно було закрити зверху терасу у дворі будинку. Фахівці з компанії KUB запропонували цікаве рішення – перголу з ПВХ полотном. Тепер у мене є універсальна тераса, яку за потреби можна повністю відкрити натиснувши лише одну кнопку на пульті. Дуже задоволений, дякую хлопцям за роботу!”
Дмитро
“Я власник бізнес-центру в місті Одеса. Замовляв у компанії KUB скляні перегородки та двері для інтер'єру всього бізнес-центру. Обсяг робіт був великий, а терміни реалізації стислі. Незважаючи на це, я отримав чудову якість роботи і виконали все в потрібний термін. Я лишився дуже задоволений!”
Арсеній
“Довго шукав компанію для реалізації великого проєкту зі скління фасаду. На хлопців із компанії KUB вийшов випадково, порадили попередні клієнти. На цей момент ми вже співпрацюємо 2 роки за різними проєктами. Дуже задоволений роботою команди KUB.”
Кирило
“Звернувся до компанії KUB за консультацією щодо терасної дошки. Я не міг визначитися, який варіант мені буде зручніше експлуатувати на вулиці. Мені все докладно розповіли, причому не лише властивості дошки, а й конструктив підсистеми та метод її укладання. Я зупинив свій вибір на композитній дошці і через якийсь час вирішив замовити дошку з укладанням під ключ. Конструктор та монтажники команди KUB показали дуже високий рівень кваліфікації, залишився дуже задоволеним результатом!”
Миколай
“Добрий день! Пишу відгук про терасу, яку компанія KUB встановлювала від початку до кінця під ключ. Першим етапом я вирішив вивчити ринок, подивитися, що у нас пропонують і зрозуміти ціну в моєму масштабі. Звернувся до п'яти компаній, відправив план двору від дизайнера та попросив запропонувати мені щось ексклюзивне. Варіанти були дуже різними, але я вирішив зупинитися на компанії KUB, тому що вони дуже детально пропрацювали мій запит і до того ж дали ціну нижчу, ніж у конкурентів. Другим етапом – я вирушив у шоурум на огляд конструкцій наживо та за консультацією до менеджера. У моєму варіанті хлопці запропонували дуже гарний термований ясен, скляний дах та його скління по фасадній частині розсувним склінням, а також скляні огорожі без поручня. Огородження дуже довго шукав. Мені все сподобалося, і я вирішив викликати замірника, щоб мені зробили прорахунок вже за фактичними розмірами. На диво – виїзд конструктора на замір виявився безкоштовним, мене це дуже здивувало у позитивному сенсі. Після виїзду конструктора мені дали кошторис із остаточною ціною. Дещо порадився з дружиною і вирішив замовити. Встановили все під ключ за місяць. Дуже трепетно ​​поставилися до всіх нюансів та побажань. Конструктор і менеджер відмінно ладнали між собою і при виникненні будь-якого нюансу дуже швидко знаходили рішення, яке мені підходило. Ще в процесі будівництва всі сусіди цікавилися, що це буде і навіть трохи заважали монтажникам своєю цікавістю. Дуже рекомендую компанію KUB!”
Наталя
Дякую за роботу. Акуратно, красиво та надійно. Діти, з вами приємно працювати. Рекомендуватиму знайомим

Залишити відгук