Застосування безрамного скління для екстер’єрного дизайну з’явилося нещодавно, але вже стало однією з наймодніших тенденцій оформлення як фасадів солідних ресторанів і кафе, так і терас балконів у приватних будинках та квартирах.

Компанія KUB пропонує безрамне скління в Одесі, що не має аналогів у плані зовнішнього ефекту, надійності та енергозаощадження. При цьому його вартість вважається доступною.

Переваги безрамного скління тераси, веранди, балконів в Одесі

Крім того, що скляні інтер’єрні конструкції є найоригінальнішим і найпрактичнішим способом надати будь-якому приміщенню особливого шарму, вони мають такі безперечні переваги:

  • приголомшливий зовнішній вигляд — думаю, кожен, хто бачив на власні очі хоча б один приклад якісного безрамного скління фасадів, погодиться, що ефектнішого способу прикрасити будівлю просто не існує;
  • відмінна тепло- та шумоізоляція — загартоване скло з прошарками спеціального полімеру краще за інші матеріали захищає від шуму з вулиці та втрати тепла. До того ж воно не перешкоджає проникненню в приміщення світла, що важливо в похмуру пору року;
  • практичність — безрамне скління терас і фасадів — це не лише данина моді. Це ще й економія на підтриманні ідеального вигляду будь-якої будівлі. Як відомо, немає нічого легшого у догляді, ніж гладке скло;
  • довговічність — для веранд це єдиний спосіб позбавитися необхідності ремонту кожні пару років. Адже товсте гартоване скло — матеріал, якому не страшні ані перепади температур, ані палюче сонячне проміння, ані згубний вплив часу;
  • надійність — згідно зі статистикою, сьогодні безрамне скління балконів і лоджій є одним із найбезпечніших методів. Міцні алюмінієві конструкції та товсте скло здатні витримати колосальні навантаження, тому можете бути спокійні: такий фасад служитиме в буквальному значенні сторіччями.

Зрозуміло, що всі ці переваги безрамне скління веранди в Одесі або інших об’єктів має лише в разі використання якісних матеріалів і професійного монтажу. Саме тому звертайтеся до компанії KUB, фахівці якої мають величезний досвід і добре зарекомендували себе перед клієнтами.

Розрахувати вартість Вашого проєкту можна на калькуляторі

Зателефонуйте менеджерові для консультації

+38 (067) 215-66-66
+38 (063) 215-66-66

або замовте дзвінок з сайту

Приклади виконаних робіт з безрамного скління в Одесі

З нашою допомогою ви також можете прикрасити фасад свого бізнес-центру складною світлопропускною конструкцією — для майстрів компанії «Куб» немає нічого неможливого.

Адже у нас працюють виключно професіонали своєї справи з профільною освітою та досвідом роботи щонайменше п’ять років. Крім того, для своїх послуг ми пропонуємо оптимальне співвідношення «ціна-якість».

Фахівці компанії врахують усі ваші побажання та виконають роботи на совість, тому що ми насамперед дбаємо про свою репутацію. Серед послуг, що надаються, також є виготовлення скляних конструкцій та скління фасадів в Одесі.

Замовляйте безрамне скління в Одесі за доступною ціною