Раніше скляні дахи в Одесі були неодмінним атрибутом дорогих готелів, вишуканих картинних галерей та багатих особняків. Принаймні, донедавна таку розкіш могли собі дозволити лише обрані.

Однак час іде вперед, і сьогодні скляний дах будинку, як і будь-які інші суцільноскляні конструкції в Одесі, — це мрія, що цілком може здійснитися. Не дивно, що все більше людей з гарним смаком вибирають саме цей спосіб надати будь-якій будівлі — приватному будинку чи бізнес-центру — оригінального і водночас солідного вигляду.

Переваги даху зі склопакетів

Ідеальний стиль:
світлопрозора покрівля — це символ статусності. А ще — це дуже красиво. Достатньо один раз побачити один з подібних шедеврів наживо, щоб переконатися в цьому.
Світлопроникність:
головною перевагою даху зі склопакетів є те, що він вільно пропускає всередину сонячне світло і створює максимальний комфорт на терасі або в будинку.
Енергозаощадження:
прозора покрівля будинку — відмінний спосіб заощадити не лише на освітленні, а й на опаленні. Адже сонячні промені прогрівають не лише саму поверхню даху, але і все, що знаходиться під нею. Головне — подбати про кондиціювання в спекотну пору року.
Міцність і довговічність:
сучасна світлопрозора покрівля анітрохи не крихкіша за класичні конструкції. Навпаки, загартоване міцне скло може витримати набагато більші навантаження, ніж металочерепиця або шифер.

Однак усіма цими перевагами ви зможете сповна насолодитися лише в одному випадку: якщо проєктуванням і встановленням скляного даху в Одесі займатимуться справжні професіонали своєї справи.

Також у компанії «Куб» можна замовити будівництво зимового саду в Одесі будь-якої складності.

Зателефонуйте менеджерові для консультації

+38 (067) 215-66-66
+38 (063) 215-66-66

або замовте дзвінок з сайту

Чому варто замовити скляний дах для будинку чи тераси від компанії KUB?

Компанія KUB за роки роботи заслужила справжню довіру одеситів. У нас можна замовити скляний дах для тераси або будинку в Одесі, що влаштує навіть найприскіпливішого клієнта.

Адже Куб — це:

  • тільки висококласні матеріали. Для скління даху, так само як і для будь-яких інших робіт з безрамного скління, фахівці компанії «Куб» використовують виключно матеріали найвищої якості. Тому ви можете бути повністю впевнені: цей дах простоїть віки;
  • від і до: повний комплекс робіт — від проєктування до монтажу та фінального оздоблення. З нами вам залишається лише насолоджуватися втіленням у життя вашої мрії;
  • з дотриманням обумовлених термінів — довіряючи створення скляної покрівлі нам, ви можете бути впевнені, що всі роботи будуть завершені вчасно. Наші фахівці готові працювати понаднормово, щоб усе було зроблено на найвищому рівні;
  • гарантована якість. Якщо ви бажаєте створити скляний дах у будинку, готелі або бізнес-центрі, дуже важливо знати, що все буде саме так, як ви того хочете. Саме тому компанія «Куб» завжди працює за офіційним договором, що враховує всі моменти нашої співпраці та захищає ваші інтереси.

Серед послуг, які надає наша компанія, також є заміна холодного скління на тепле в Одесі. Дізнатися про це детальніше можна на сайті.

Висока якість і доступні ціни на скляні дахи від компанії KUB в Одесі