Скло — доволі популярний матеріал для виготовлення огорож у сучасній архітектурі, оскільки конструкції виглядають цікаво, стильно та оригінально. Вони використовуються як огорожі сходів і балконів житлових будинків та громадських будівель. Скляні огорожі встановлюються в торговельно-розважальних центрах, адміністративних установах, ресторанах, кафе, готелях, галереях і приватних будинках.

Замовити скляні огородження в Одесі за привабливими цінами пропонує компанія KUB. Виготовимо виріб будь-якого розміру та форми.

Які сходові огорожі зі скла пропонує купити компанія KUB?

Така конструкція є сучасним архітектурним елементом, що встановлюється на сходову основу за допомогою торцевих точкових кріплень з нержавійної сталі або монтується на сталеві стійки. Скло чудово пропускає світло, тому не поділяє простір і візуально допомагає його збільшити. Це основні переваги, що особливо важливі у місцях, де спостерігається велике скупчення людей.

У нас можна купити скляні поручні на сходи, що виготовляються з загартованого скла товщиною не менше 10 мм і бувають прямими та похилими. Для встановлення використовуються: технологія торцевого точкового кріплення з нержавійної сталі (на алюмінієвій шині кріпляться інші види конструкцій) та кріплення скла зверху стяжними шайбами, якщо використовується огорожа без поручня.

Сходові огорожі зі скла можуть бути як з накладними алюмінієвими поручнями, так і без них. Скло можна вибрати з кількох видів матеріалу французького концерну Saint-Gobaine:

Типи скла для лофт-перегородок:

Прозоре скло

Скло Extra Clear (без характерного зеленого відтінку)

Скло матове (Satin)

Скло з нанесенням будь-якого матового (Satin) малюнка

Кольорове скло (бронза)

Кольорове скло (графіт)

Загартовування скла здійснюється на заводі в Україні. Уся фурнітура виготовляється на замовлення на фабриках Туреччини, звідки імпортується під нашим брендом.

Переваги поручнів зі скла в Одесі

Ми надаємо великий вибір поручнів зі скла в Одесі. Огородження у виконанні фахівців нашої компанії мають безліч позитивних характеристик:

 • міцність;
 • надійність;
 • естетичність;
 • довговічність;
 • простота догляду;
 • швидкий процес встановлення;
 • екологічна безпека;
 • стійкість до коливань температури та підвищених показників вологості.

Також ми пропонуємо виготовлення скляних перегородок для різних приміщень і скляні вхідні двері.

Як вибрати та купити скляні поручні на сходи в Одесі?

Купити скляні поручні на сходи в компанії KUB — це означає придбати якісні конструкції з установленням за демократичною вартістю. У нас можна замовити поручні, профіль, фурнітуру власного виробництва та скло Saint Gobaine (міжнародна промислова група компаній зі штабом у Парижі). Стандартна висота огорож — 1000–1100 мм від підлоги за будь-якої ширини скла.

Оформити замовлення можна одним з чотирьох способів:

 • через калькулятор;
 • зателефонувати;
 • написати в онлайн-чаті;
 • заповнити онлайн-форму на сторінці.

На всі питання оперативно відповімо в телефонній розмові чи онлайн. Замовляйте скляні огорожі в компанії KUB!

Зателефонуйте менеджерові для консультації

+38 (067) 215-66-66
+38 (063) 215-66-66

або замовте дзвінок з сайту

Приклади виконаних робіт зі скляного огородження в Одесі