Скляні перегородки в Одесі є одним з найпопулярніших дизайнерських рішень.

У чому причина? Усе просто: адже жоден інший матеріал, окрім скла, не здатний створити в приміщенні таке відчуття простору, освітленості та легкості, водночас надійно розділивши його на кілька частин.

Один з напрямків роботи компанії KUB — виробництво скляних перегородок на замовлення. Ми пропонуємо:

  • офісні перегородки, що вже давно стали поширеним явищем;
  • міжкімнатні скляні перегородки, створені, щоб підкреслити гарне почуття стилю господаря будинку та створити затишок.

Розрахувати вартість Вашого проєкту можна на калькуляторі

Зателефонуйте менеджерові для консультації

+38 (067) 215-66-66
+38 (063) 215-66-66

або замовте дзвінок з сайту

Міжкімнатні скляні перегородки
Офісні перегородки
Скляні перегородки в стилі лофт

Чому варто замовити виготовлення скляних перегородок в Одесі?

Замовивши виготовлення скляних перегородок в Одесі від компанії KUB, ви зможете переконатися особисто в наявності у скляних конструкцій ряду переваг:

прозорість
допоможуть візуально збільшити простір, а також уникнути зайвих витрат на освітлення;
шумоізоляція
перегородки зі скла забезпечують шумоізоляцію в офісі на рівні якісних гіпсокартонних стін, проте співробітники можуть бачити один одного, не заважаючи працювати. Таке рішення якнайкраще сприяє продуктивності праці;
стиль
розсувні скляні перегородки — диво дизайнерської думки. Вони ідеально вписуються як у сучасний мінімалістичний інтер’єр, так і в інше приміщення, де цінний кожен зайвий метр (наприклад, у ту саму ванну кімнату).

Перегородки зі скла можна встановити практично в будь-яке приміщення, вони стають справжніми універсальними помічниками у створенні потрібної атмосфери. Ще б пак: адже на відміну від дерева та гіпсокартону вони не бояться перепадів температури та вологи, а також набагато довговічніші. При цьому вони практично не вимагають догляду в процесі використання та здатні служити, не втрачаючи своїх приголомшливих якостей, у буквальному сенсі століттями.

Де купити скляні перегородки в Одесі?

Усі охочі купити скляні перегородки в Одесі високої якості можуть звернутися в компанію KUB. Також наші фахівці надають послуги зі скління фасадів будівель.