Міжкімнатні скляні перегородки в Одесі знаходяться на піку популярності серед власників як приватних котеджів, так і звичайних квартир. Такий попит пояснюється цілою низкою переваг, які мають конструкції. Вони є оптимальним варіантом у плані розмежування приміщення на окремі зони, водночас зберігається вся площа, візуально розширюється простір, а інтер’єр набуває легкості та повітряності. Використання такого рішення додає естетичності та респектабельності житлу.

Скляні перегородки у квартирі в Одесі

Грамотно підібрані скляні перегородки у квартирі в Одесі допоможуть втілити в життя найсміливіші дизайнерські задуми. Конструкції гармонійно вписуються в інтер’єр квартири, оформленої у стилі лофт. Але за умови професійного підходу вони стануть гідним доповненням будь-якого інтер’єру: від класичного напрямку до модерну. Жодних відмінностей між конструкціями для приватного будинку та квартири немає.

Якісно виготовлені скляні перегородки ідеально підійдуть для експлуатації в будь-яких приміщеннях, зокрема в їдальні та кухні. Завдяки своїм якостям вони чудово виконують функції повноцінної внутрішньої стінки: не пропускають шум, запахи та вологу. І водночас — мають прекрасні естетичні якості.

З якого скла виготовляють скляні перегородки в Одесі?

Для виготовлення скляних конструкцій використовують декілька видів скла.

Типи скла:

Прозоре скло

Скло Extra Clear(без характерного зеленуватого відтінку)

Скло матове(Satin)

Скло з нанесенням будь-якого матового(Satin) малюнка

Кольорове скло (бронза)

Кольорове скло (графіт)

У компанії KUB можна замовити скляні перегородки для дому в Одесі будь-яких розмірів. Єдине, що необхідно враховувати клієнту: якщо висота конструкції перевищуватиме 3 м, її ціна буде значно дорожчою, оскільки під час виготовлення використовуватиметься спеціальне джамбо-скло.

Переваги скляних перегородок у квартирі

Скляна перегородка у квартирі в Одесі має цілу низку переваг:

 • високий рівень безпеки;
 • легкість;
 • простота під час монтажу;
 • універсальність;
 • тривалий термін експлуатації;
 • високий ступінь міцності;
 • естетичність;
 • прийнятна ціна.

Профіль, що становить основу конструкцій, виконаний з анодованого алюмінію, що надає виробу додаткової міцності. А високоякісна фурнітура з нержавійної сталі підвищує функціональність розсувних перегородок і продовжує термін їхньої служби.

Чому варто замовити міжкімнатні скляні перегородки в Одесі від компанії KUB?

 • Ми використовуємо фурнітуру з високоякісної харчової нержавійної сталі марки Aisi 304.
 • Усі профілі в наших міжкімнатних скляних перегородках виконані з анодованого алюмінію та забарвлюються в будь-який колір за каталогом RAL методом порошкового фарбування.
 • У розсувних системах використовуємо перевірену систему роликів від виробника KIN LONG.
 • Усі петлі, ручки, конектори та іншу фурнітуру для нас виготовляють фабрики в Туреччині під нашим контролем якості.
 • Скло, яке ми використовуємо в міжкімнатних перегородках, виробляє для нас французький концерн Saint-Gobain, а завод в Україні його загартовує та доставляє до нас на виробництво.
 • Можна також замовити конструкцію з різних видів скла. Терміни виконання замовлення залежать від складності та обсягу роботи (зазвичай не більше ніж 20 робочих днів).

Як замовити скляні перегородки в Одесі?

Потрібна скляна перегородка в Одесі? Замовляйте її на нашому сайті. Черговий менеджер уточнить приблизний розмір конструкції, вид перегородки та базовий матеріал.

Після попереднього розрахунку менеджер озвучує попередню вартість. Якщо ціна клієнта влаштовує, то на замір та уточнення нюансів виїжджає конструктор і менеджер компанії. Після узгодження всіх питань складається та підписується договір між замовником і компанією KUB. Клієнт вносить аванс (80% вартості роботи). Заявлену суму можна внести готівкою в нашому офісі або переказати на вказаний рахунок. Після підписання договору фахівці встановлюють перегородку: очікування триває не більше ніж 20 робочих днів. Після завершення всіх робіт клієнт вносить суму, що залишилася.

У компанії працюють висококваліфіковані фахівці, що нададуть безоплатну консультацію з усіх питань і допоможуть визначитись із вибором потрібного варіанта перегородки.