Сучасні системи скління: надійність і якість

 

По-справжньому якісні системи скління — основа будь-якої світлопровідної конструкції.

На жаль, сьогодні в Україні можна знайти не так багато компаній, які справді розуміли б, що надійність і довговічність конструкції набагато важливіша за можливість заощадити пару гривень на клієнті.

Шкода, що більшість компаній, як і раніше, піклуються лише про свою вигоду, а не про те, який вигляд матиме і скільки прослужить створена ними конструкція. На щастя, є й винятки.

Наші роботи

Зателефонуйте менеджерові для консультації

+38 (067) 215-66-66
+38 (063) 215-66-66

або замовте дзвінок з сайту

Компанія, що заслужила довіру справами

Одесити вже знають: якщо потрібна по-справжньому міцна, надійна і довговічна конструкція, що матиме ідеальний вигляд довгі роки, найкраще рішення — звернутися до фахівців із «Куб».

Не дивно: великий досвід і десятки задоволених клієнтів говорять набагато промовистіше, ніж будь-які описи того, що зробило нашу компанію одним з лідерів симпатій наших співгромадян.

Якщо вам потрібно створити оригінальну світлопрозору структуру, розробити максимально енергоефективний теплоощадний фасад або втілити в життя свої дизайнерські ідеї — наші експерти зроблять усе якнайкраще та в рекордні терміни.

Компанія Куб пропонує:

  • створення світлопрозорих і вентильованих фасадів;
  • системи безрамного скління лоджій та балконів;
  • проєктування та скління зимових садів;
  • розроблення та монтаж теплого скління для терас.

При цьому, якщо ви звернулися до нас, то можете бути на всі 100% впевнені, що роботи будуть виконані справжніми професіоналами з профільною освітою та досвідом у своїй галузі не менше ніж 5 років.

На додаток, кожне замовлення здійснюється згідно з офіційно затвердженим проєктом і договором, в якому чітко прописані всі пункти співробітництва, зокрема повний кошторис, перелік послуг і терміни, в які вони мають бути надані.

Тому, звертаючись у «Куб», кожен наш клієнт впевнений: усе буде виконано ідеально!

Скління зимового саду

Металоконструкції

Завдяки сучасним рішенням, які пропонує компанія KUB, а саме якісні алюмінієві конструкції для балконів, лоджій, зимових садів, будинків, котеджів ви можете набагато краще використовувати свою терасу, балкон та отримати додатковий житловий простір. Ми виготовляємо та монтуємо сучасні системи скління в Одесі виходячи з ваших потреб та побажань. Ми маємо для вас багато пропозицій, дозвольте собі здивуватися.

Системи скління Одеса: гарантія якості та надійності

Наші алюмінієві конструкції для скління – це продукція абсолютної якості, яка виготовляється індивідуально на власному виробництві. Ми захищаємо ваші «відкриті простори» від стихії привабливим і функціональним способом і пропонуємо ідеальні рішення, які відповідають вашим бажанням і потребам.

Наші системи безрамного скління лоджій та балконів є ідеальним вибором, коли йдеться про створення високоякісних та візуально привабливих виробів, які пропонують дизайнерські та функціональні переваги, такі як денне світло, свіже повітря та відведення диму та тепла. Асортимент компанії KUB підходить для будь-яких вимог, від вузьких коридорів до великих громадських приміщень, пропонуючи найбільшу гнучкість.

Проектування та скління зимових садів

Велика кількість світла – ось головна перевага зимового саду. Це стосується поверхонь даху, стін і дверей, альтернативи прозорим матеріалам немає. Перш за все, звичайно, це скло, яке не тільки має необхідну світлопроникність, але також передає цінність і високу якість. У холодному зимовому саду, який не передбачається опалювати, можна встановити як одинарне скління. У житловому зимовому саду, який повинен мати приємний життєвий клімат цілий рік і який опалюється для досягнення цього, скла має бути значно більше. Тут вимога до енергоефективності стоїть поруч з численними іншими вимогами.

Одним з наших напрямків є сучасні житлові зимові сади. Завдяки високо теплоізоляційній системі створюється новий житловий простір, який запрошує вас залишатися там цілий рік. Дизайн досить простий, зосереджений на великих скляних елементах, а дах, як правило, виготовлений переважно зі скла. Крім того, існують різні варіанти відкривання вікон і дверей.

Крім несучої конструкції, центральне значення має ефективне скління зимового саду. Це часто недооцінюють, хоча скло як будівельний матеріал виконує ряд функцій. Це стосується не тільки його прозорості для світла і тепла. В той самий час скління в житловому зимовому саду несе основну відповідальність за втрати тепла в опалювальний сезон (теплоізоляція) і сонячні надходження протягом року.

Розробка та монтаж теплого скління для терас

Тераса – це місце, яке з’єднує будинок з його природним оточенням. Вкрите і залите сонячним світлом, пропонується прямий контакт з природою майже цілий рік. Тераса також є місцем, де можна поставити горщики та садові рослини зимувати. Оскільки скління терас забезпечує додатковий захист житлової зони, воно позитивно впливає на енергетичний баланс і є фактором, що зменшує втрати тепла в будівлі. Композитне скління можна використовувати в системах терас, що підвищує зручність використання та стандарти будівництва.

Ще одним природним матеріалом є алюміній. Незважаючи на те, що це ексклюзивний і дорожчий будівельний матеріал, ніж дерево, він нескінченно міцний і в поєднанні зі склом надає архітектурі будівлі позачасовий вигляд. Завдяки системам, які ми створюємо, ви маєте можливість насолоджуватися своєю терасою до пізньої осені, а взимку зберігати на ній улюблені рослини, створюючи таким чином власний зимовий сад. Наш багаторічний досвід виробництва гарантує тривалий термін служби.

Більше простору для життя із склінням тераси від компанії KUB

Життя складається з безлічі маленьких, повсякденних моментів. Якщо ви зможете насолоджуватися цими моментами, ви зробите своє життя особливим. Наприкінці довгого дня розслабтеся за чашкою чаю та гарною книгою або просто поснідайте на терасі. Ми хочемо, щоб ваша тераса або балкон стали новим і улюбленим місцем для насолоди цінними моментами життя цілий рік. Скління від KUB – це стильний спосіб підвищити затишок у вашому домі та створити більше життєвого простору!

Одним з багатьох побажань наших клієнтів є розумне використання тераси навіть взимку. Незалежно від того, чи це засклена зона відпочинку, чи зимовий сад, ми створюємо захищені цілорічні оазиси. Якщо немає покриття, то сьогодні все частіше використовуються терасові дахи з металу та скла. Скляне покриття внутрішнього дворика забезпечує багато природного сонячного світла. Завдяки скляному даху на терасі ви можете безпечно зимувати свої цінні рослини. Кожна конструкція унікальна – з ідеальним співвідношенням ціна-якість. Дозвольте нам реалізувати ваші ідеї. Ми раді вас проконсультувати!