Ще кілька десятків років тому ніхто не міг собі навіть уявити, що фасадне скління в Одесі матиме такий вплив на зовнішній вигляд міста.

Озирніться навколо: величні сучасні будівлі вражають своєю пишністю та відчуттям легкості, майже нереальності, завдяки гладкій світлопроникній поверхні. Скління будівель стало настільки популярним, що тепер не лише використовується у великих торгових центрах, а й стало модним серед звичайних городян.

Саме тому послуга безрамного скління балконів також має великий попит.

Проконсультуйтесь з менеджером по телефону

+38067 215 66 66

+38063 215 66 66

або замовте дзвінок з сайту

Переваги алюмінієвого скління фасадів в Одесі

Що таке сучасне фасадне скління з алюмінієвого профілю? Це насамперед:

 • Унікальний зовнішній вигляд —
  хочете відрізнятися від конкурентів? Бажаєте поліпшити та зробити респектабельнішим зовнішній вигляд лоджії чи приватного будинку? Практичнішого та ефектнішого рішення, ніж скління фасаду, просто не існує.
 • Практичність —
  засклений фасад — це не тільки дуже красиво. Він ще й відмінно поглинає звуки та не пропускає воду і холод.
 • Актуальність —
  сьогодні немає нічого ультрамоднішого, ніж дизайнерські фасадні рішення зі скла. Плавні лінії та вигини, використання матеріалів різних типів і кольорів під час скління фасаду… Ви можете втілити будь-яку ідею, щоб вразити глядача.

І зробити це допоможе компанія KUB. Наша команда професійних промислових скелелазів професійно займається склінням фасадів будівель протягом кількох років, і за цей час абсолютно кожен замовник був просто захоплений рівнем виконаної роботи.

Чому варто замовити фасадне скління під ключ у нас?

 

Ми займаємося не лише склінням торговельних центрів, але також створюємо приголомшливої краси зимові сади, баневі системи, сходові марші… Вам достатньо лише сказати, що саме Вам потрібно, і наші фахівці розпочнуть розрахунки, щоб знайти найкращий спосіб втілити вашу ідею в життя.

Ми навіть займаємось особливо популярним останнім часом напрямом скління будинків — вітражними роботами. Погодьтеся, не кожна компанія береться за таке делікатне та складне завдання.

Замовляючи фасадне скління під ключ в Одесі у нас, ви можете розраховувати на:

 • оперативність — виконуючи будь-яку роботу, ми завжди жорстко дотримуємося термінів;
 • безпеку та надійність — під час засклення фасадів будівель наші фахівці вимірюють кожен градус і люфт, щоб конструкція була максимально витривалою, надійною та довговічною;
 • високу якість — звертаючись до нас, ви можете бути впевнені в точності вимірів, забезпеченні ідеальної гідроізоляції та шикарному зовнішньому вигляді. Засклення будинків — наша робота. І ми прагнемо виконати її ідеально;
  саме те, що потрібно — ми завжди використовуємо саме те, що найбільше підходить у кожному конкретному випадку. Чи потрібні системи скління фасадів, у яких використовується особливий тип кріплень, чи варто зробити вибір на користь броньованого або протипожежного скла і рам з особливо міцних алюмінієвих сплавів — ми обов’язково запропонуємо замовникові оптимальний варіант.

Доступні ціни на фасадне скління будівель в Одесі від компанії KUB