Сучасні та практичні зовнішні протисонцеві системи вже давно стали невіддільною частиною нашого з Вами життя, роблячи його комфортнішим і зручнішим. Наша компанія пропонує два види пергол в Одесі:

  • пергола з ПВХ-полотном;
  • ламельна пергола.

Обидві системи автоматичні та зібрані з матеріалів найвищої якості. Усі системи ми можемо пофарбувати в будь-який колір за каталогом RAL.

Зателефонуйте менеджерові для консультації

+38 (067) 215-66-66
+38 (063) 215-66-66

або замовте дзвінок з сайту

Пергола з ПВХ-полотном
Автоматична пергола
Алюмінієві перголи

Чому варто замовити виготовлення перголи в Одесі у нас?

 

За багато років роботи одеська компанія KUB виконала величезну кількість замовлень для клієнтів, встановлюючи по-справжньому якісні протисонцеві системи як у квартири, так і в дорогі готелі, ресторани та бізнес-центри.

Що ж змушує наших замовників звертатися за виготовленням перголи в Одесі саме до нас? Усе просто:

Тільки перевірені постачальники:
ми пропонуємо купити продукцію перевірених часом компаній, в котрих ми впевнені на 100 відсотків. Тому кожен наш клієнт може не сумніватися: він насолоджуватиметься своєю вдалою покупкою ще довгі десятиліття.
Офіційний договір:
ми завжди працюємо за офіційним договором, у якому чітко прописані всі пункти нашої співпраці. Тому можете бути спокійні: вам не загрожують приховані доплати та інші неприємні сюрпризи, що можуть з’явитися в разі звернення в інші компанії.
Завжди в обумовлені терміни:
виготовляючи біокліматичні перголи, ми чітко дотримуємося термінів. Завжди. Наші майстри готові працювати понаднормово, але виконати всі зобов’язання перед замовником у повному обсязі та вчасно.
Акуратність, зведена у принцип:
виконуючи будь-яке завдання, ми намагаємося робити все настільки точно та акуратно, наскільки це можливо. З нами ви можете бути впевнені, що все буде встановлено міліметр у міліметр, а будівельного сміття не залишиться.

Також компанія KUB пропонує алюмінієве скління фасадів і скляні конструкції за доступною ціною.

Пропонуємо замовити перголу для дачі в Одесі на вигідних умовах.