Дослівно з англійської «пергола» перекладається як «навіс» або «прибудова». Основна функція такої споруди — захист від яскравого сонця в будь-яку пору року. Додатково така конструкція прикрашає сад і надає йому унікальності.

За конструкцією перголи поділяються на кілька груп. Головна відмінність — спосіб кріплення:

  • виріб, що примикає, кріпиться до фасаду будівлі;
  • пергола, що стоїть окремо, використовується як самостійна конструкція, якщо немає можливості прикріпити її до будівлі;
  • монтаж на наявну конструкцію — для захисту простору між кількома будівлями;
  • з алюмінієвим дахом, кут нахилу якого можна змінювати за допомогою спеціальних кріплень;
  • без видимого нахилу кута даху;
  • з оздобленням каркаса деревом — щоб пергола вписалася в загальний дизайн, якщо в ньому переважає цей матеріал.

Пергола з ПВХ-покриттям в Одесі виготовляється нашою компанією вже багато років. Ми можемо гарантувати якість продукції за доступною ціною. Максимальний виліт конструкції — 8 м, а його максимальна ширина — 12 м.

Види та переваги перголи з ПВХ-полотном від компанії KUB

Компанія пропонує кілька рішень з виготовлення пергол. Це може бути конструкція з тканиною з полівінілхлориду або дах з алюмінієвих поворотних ламелей. Полівінілхлорид — гнучкий варіант полотна з високим рівнем хімічної стійкості. Це ідеальний матеріал, що здатний захистити простір від дощу та сонця. Натягується на великі конструкції.

Алюмінієві дахи мають стійкість до навантажень до 110 км/год і надають можливість регулювати інтенсивність сонячного світла.

Керування перголою може здійснюватися в механічному порядку або з використанням спеціального пульта дистанційного управління чи клавіш. Автоматичне управління вважається надійнішим і сучаснішим.

Пергола з ПВХ-полотном має свої переваги та першою чергою чудово витримує вітрові навантаження швидкістю 100–110 км/год. При цьому сніг і дощ можуть затримуватися на навісі, а щоб цього не відбувалося, рекомендується робити більший кут схилу. Сама пергола має водовідведення — в конструкції передбачений жолоб, де накопичується вода і стікає всередині стійок на землю.

Зателефонуйте менеджерові для консультації

+38 (067) 215-66-66
+38 (063) 215-66-66

або замовте дзвінок з сайту

Чому варто замовляти перголу з ПВХ-покриттям в Одесі у нас?

Наша компанія виготовляє перголу з ПВХ-покриттям в Одесі за максимально доступною ціною. Чекати доведеться не більше 25 робочих днів, впродовж яких компанія KUB виготовить і встановить конструкцію.

Алгоритм замовлення наступний:

  1. Замовник надає попередні розміри потрібної конструкції, а наші менеджери називають приблизну вартість для орієнтування;
  2. Потім на місце виїжджає менеджер із конструктором для точних розрахунків.
  3. Оплата здійснюється у два етапи: передоплата — 80%, після здачі проєкту — 20%.

Залежно від замовлення компанія пропонує безліч додаткових функцій, щоб пергола могла не просто захистити від сонця, а й стати ідеальною та функціональною прикрасою. Такі конструкції підходять для встановлення у пляжних зонах, на терасах кафе, ресторанів і літніх театрів.

Також наші спеціалісти надають послуги з виготовлення сходових огорож зі скла.