КАТАЛОГ
Дзеркала в стилі лофт
Круглі дзеркала
Прямокутні дзеркала

ДОСВІД І ПРОФЕСІОНАЛІЗМ

ДОСТУПНІ ЦІНИ

ЗАВЖДИ ВЧАСНО

РОЗШИРЮЄМО ДИЛЕРСЬКУ МЕРЕЖУ

Вас може зацікавити
Про нас

KUB – дуже якісні настінні дзеркала на замовлення, які виробляються у точній відповідності з вашими побажаннями. Дзеркальне полотно преміум-класу гарантує неймовірно чисте відображення без викривлень, а великий вибір додаткових аксесуарів робить наші моделі практичними і зручними. Кращі сучасні матеріали, інноваційні технології та ексклюзивне оформлення – відмінні якості наших виробів, які ми виробляємо на європейському обладнанні з використанням комплектуючих преміум-класу.

Ви можете замовити своє ідеальне дзеркало:

  • З підсвіткою або без – доступні два типи освітлення: декоративне, спрямоване на стіну, яке підкреслює її фактуру, або фронтальне, яке підсвічуватиме обличчя того, хто в нього дивиться.
  • З рамою або без – оригінальні рами з сучасних матеріалів або лаконічні дзеркала з фацетною обробкою кромки. Фацет полегшує дизайн виробу, робить його елегантнішим і дорожчим.
  • Овальної, прямокутної, круглої або квадратної форми і будь-якого розміру, включаючи нестандартні варіанти.

Будь-яке дзеркало від KUB – справжня окраса, що створює новий образ вашого будинку і перетворює інтер’єр, підкреслюючи його переваги і приховуючи недоліки. Індивідуальний дизайн наших виробів дозволить підібрати дзеркало до оформлення приміщення так, щоб візуально розширити простір, зробити кімнату світлішою, просторішою, затишнішою.

Виконані проекти
ВІДГУКИ
Що Наші Клієнти Говорять Про Нас
Ми завжди прислухаємось до думки наших клієнтів