Фасадна дошка — матеріал з дерева високої якості, що використовується для оброблення інтер’єрів та екстер’єрів будинків, парканів, терас і альтанок. Фасадна дошка в Одесі від компанії KUB пропонується у двох видах: композитна та з термоясеня. Обидва варіанти мають очевидні естетичні й технічні переваги та популярні в актуальному будівництві та дизайні.

Види фасадної дошки під дерево

Фасадна дошка під дерево від найкращих європейських виробників застосовується компанією KUB як компонент системи з основою з алюмінію. Майстри встановлюють дошку, підіймаючи рівень підлоги згідно з технологією.

Характеристики Дошка Renwood Дошка Bruggan Натуральна дошка з термоясеня
Країна-виробник Велика Британія Бельгія Австрія
Тип матеріалу ДПК (деревнополімерний композит) Термодерево; натуральне дерево
Довжина (мм) 2200; 3000 2900 800/2400
Ширина (мм) 139 140 130
Висота (мм) 22 18 20
Водопоглинання дошки на 24 години не більше ніж 2%
Склад 60% деревина, 35% полімер, 5% добавки 100% деревина
Лінійне температурне розширення 2 % 1 %
Поверхня Рифлена (вельвет), текстура дерева Глибоке структурне тиснення/гладка Рифлена (вельвет), гладка
Тип покриття Не потребує покриття Не покрита
Максимальне навантаження на м² 1250 кг/м² 1000 кг/м² 1250 кг/м²
Температурний діапазон використання -50° C/+60° C -60° C/+80° C

Компанія KUB пропонує купити фасадну дошку в Одесі в широкій гамі кольорів і за доступною ціною. Зробимо доставлення на об’єкт і монтаж преміальної якості в оговорені терміни.

Зателефонуйте менеджерові для консультації

+38 (067) 215-66-66
+38 (063) 215-66-66

або замовте дзвінок з сайту

Чому вибирають фасадну дерев’яну дошку в Одесі

Різні розміри, текстури та кольори фасадної дошки забезпечують багатоваріантність дизайнерських рішень, тому кожен проєкт унікальний. Наша фасадна дерев’яна дошка в Одесі має відмінні характеристики, що забезпечують:

  • міцність, стійкість до механічних навантажень;
  • зносостійкість, тривалий термін служби — від 25 років;
  • захищеність від несприятливих факторів агресивного довкілля;
  • підвищену пожежну безпеку — ДПК-сайдинг витримує вплив високих температур і не піддається самозайманню;
  • екологічність і високі звукоізоляційні та теплоощадні параметри;
  • різноманітність кольорів і фактур, естетичність.

Фасадна дошка забезпечує шумоізоляцію на 50%, а теплоощадження — на 30% якісніше, ніж інші популярні облицювальні матеріали — брус або вагонка.

Особливості догляду за фасадною дошкою з термоясеня

Компанія KUB забезпечує не тільки продаж і монтаж дошки на терасі чи фасаді будинку, а й постсервіс. Кожні 1–2 роки термоясень потрібно  обробляти додатково та покривати спеціальною олією. Тоді вся конструкція збереже чудові технічні та естетичні якості на довгі роки.

Олія глибоко проникає в структуру дошки, блокуючи утворення цвілі чи грибка. Водночас пори залишаються відкритими для дихання. Також оброблення олією забезпечує захист від вологи — водовідштовхувальний ефект: дошки не набухають, зміни лінійних розмірів становлять не більше кількох відсотків. Висихання кожного шару відбувається лише за 12 годин, а загальний термін повного висихання покриття — до 7 днів. Проводити оброблення олією необхідно в суху теплу погоду.

Догляд за фасадною дошкою простий — миття звичайною водою, можна зі шланга, якщо це екстер’єр, або за необхідності з мийними засобами. Споруди, оброблені фасадною дошкою, виглядають неперевершено і сучасно — в актуальному світовому тренді екологічності. В інтер’єрах оздоблення натуральним матеріалом створює особливий затишок, комфорт преміального рівня та неповторну атмосферу.

Замовляйте фасадну дошку під дерево в Одесі від компанії KUB

Щоб замовити фасадну дошку під дерево з монтажем, зателефонуйте за номером, вказаним на сайті, або заповніть форму. Також наша компанія пропонує великий асортимент суцільноскляних конструкцій, зокрема зимові сади на замовлення.