В облаштуванні будинку та прилеглого ландшафту використовують різноманітні компоненти, що захищають від сонячних променів і атмосферних явищ та необхідні для загального підвищення комфорту. Алюмінієві перголи в Одесі застосовуються як навіс тераси, опора для в’юнких рослин або оформлення зони відпочинку на прибудинковій території або верхніх поверхах сучасних житлових комплексів.

Конструкції можуть складатися з арок, колон, стовпів, ширми та інших компонентів і мають чудовий вигляд в архітектурі різних стилів. Майданчик з перголою відмінно захищений від сонця і дощу, прикрашений в’юнкими рослинами. Вода стікає по вмонтованих жолобах у ливнівки, а потім — у дренажну систему.

Які ламельні перголи в Одесі пропонує купити компанія KUB?

Ми пропонуємо купити ламельні перголи в Одесі, які, залежно від розташування відносно будинку, можуть кріпитися двома способами:

 • до стіни будівлі,
 • встановлюватися на 2 опорні стовпи.

Компанія KUB виготовляє конструкції різних розмірів. Максимальний виліт — 6 000 мм, а ширина — 12 000 мм. Це надійна тримодульна конструкція з накриттям приблизно 15 столів. Після вимірювання на об’єкті фахівці компанії прораховують оптимальні розміри модуля.

Пергола з поворотними ламелями та автоматичним управлінням від компанії KUB прикрасить ваш будинок у найактуальнішому тренді та багаторазово підвищить рівень комфорту. За допомогою одноканалового, чотириканалового або 16-каналового пульта користувач легко захищає терасу або зону відпочинку від дощу або надмірно спекотних сонячних променів. Відкриває та закриває полотна автоматичних пергол двигун SOMFY Altus 60 RTS виробництва французької компанії.

Полотна з ПВХ, якими комплектуються системи, пропонуються від трьох іменитих виробників на вибір:

 • Serge Ferrari,
 • Dickson,
 • Sattler.

Варіантів дизайну кожної конструкції є величезна кількість на будь-який смак. Металева пергола може бути забарвлена порошковою фарбою в будь-який колір за каталогом RAL. Любителям екодизайну може сподобатися можливість нанесення сублімації з ефектом текстури та кольору натурального дерева.

Зателефонуйте менеджерові для консультації

+38 (067) 215-66-66
+38 (063) 215-66-66

або замовте дзвінок з сайту

Чому варто замовити перголи з алюмінію в Одесі у нас?

За роки роботи компанія відпрацювала принципи та алгоритми, що забезпечують успішну реалізацію проєктів із виготовлення пергол в Одесі:

 • застосування продукції лише провідних брендів і надійних перевірених постачальників;
 • ретельне дотримання всіх пунктів договору з клієнтом;
 • стислі терміни встановлення конструкції: за потреби персонал працює понаднормово і точно дотримується часових рамок договору;
 • відмінна якість встановлення системи маркізу з алюмінію, що забезпечує багаторічну експлуатацію з задоволенням і без проблем;
 • доступні ціни, обумовлений бюджет проєкту не змінюється, немає прихованих доплат і неприємних сюрпризів;
 • дбайливе ставлення до ландшафту замовника, роботи здійснюються акуратно, без зайвого шуму та сміття.

Купити алюмінієві перголи з встановленням просто: потрібно звернутися до менеджера компанії, зателефонувавши або замовивши зворотний дзвінок. Також консультації профільних фахівців з величезним досвідом надаються електронною поштою. Після обговорення всіх деталей та підписання договору здійснюються виміри на об’єкті, підбір матеріалів і монтаж під ключ.

Приклади алюмінієвих пергол в Одесі від компанії KUB

У каталозі з фотографіями реалізованих проєктів із застосуванням алюмінієвих пергол клієнти можуть вибрати потрібний варіант або замовити ексклюзивну конструкцію. Встановлення системи у приватне домоволодіння або комерційний об’єкт буде зроблене з преміальною якістю конструкції та рівнем сервісу. Компанія цінує свою бездоганну репутацію і ретельно виконує договір за всіма пунктами.