Пергола — навіс, що часто використовується для захисту тераси від сонця. Також у ландшафтному дизайні його застосовують як опору для в’юнких рослин або просто для оформлення куточка для відпочинку.

Конструкція перголи може складатися з тенту чи ширми, стовпів, колон або арки тощо.

Характеристики пергол на автоматиці від компанії KUB

Розділяють 2 види пергол на автоматиці за способом встановлення. У першому варіанті споруди кріпляться до стіни, у другому — встановлюються на два опорні стовпи. За бажанням клієнта вони можуть бути різного розміру. Компанія «Куб» надає перголи максимальних габаритів:

  • виліт — до 6000 мм;
  • ширина — до 12000 мм (три модулі).

Приблизне накриття 15 столів.

Компанія KUB виробляє алюмінієві перголи з покриттям ПВХ на автоматичному управлінні. Це дозволяє швидко накрити майданчик або терасу в разі погодних змін. Для управління надається пульт (одноканаловий, чотириканаловий та 16-каналовий).

Усю конструкцію можна забарвити в будь-який колір за каталогом RAL шляхом порошкового фарбування. Також можливий варіант нанесення сублімації (ефект фарбування під дерево).

ПВХ-полотно, яке ми використовуємо в комплектації перголи, може бути трьох варіантів:

  • Serge Ferrari,
  • Dickson,
  • Sattler.

У наших перголах з ПВХ-полотном ми використовуємо автоматичні механізми від французького виробника SOMFY. За відкриття/закриття полотна на перголі відповідає двигун SOMFY Altus 60 RTS. Двигун і всі приводи закриті захисними кришками, що також фарбуються у будь-який колір за каталогом RAL.

Зателефонуйте менеджерові для консультації

+38 (067) 215-66-66
+38 (063) 215-66-66

або замовте дзвінок з сайту

Як вибрати та купити автоматичну перголу в Одесі?

Щоб купити автоматичну перголу в Одесі, робіть замовлення на сайті або дзвоніть за телефоном (067) 215 66 66.

Наші менеджери проконсультують Вас і підберуть найкращий варіант перголи.

Замовлення пергол в одеській компанії KUB варто здійснити відразу з кількох причин. Головні аргументи на користь такого рішення:

  1. Перевірені постачальники.
  2. Виконання замовлень в обумовлений, прописаний у договорі термін.
  3. Демократичні ціни.
  4. Якість продукції.
  5. Функціональність і практичність конструкції.

За роки роботи одеська компанія обслужила велику кількість клієнтів. Про високу якість наданого сервісу свідчать численні позитивні відгуки. Компанія виготовляє та встановлює протисонцеві системи на різних об’єктах: у приватних будинках, пентхаусах, елітних готелях, ресторанах, бізнес-центрах.

Організація завжди працює за офіційним договором, чітко прописуючи в ньому пункти співробітництва та зобов’язання сторін. У «Кубі» немає прихованих доплат та інших неприємних сюрпризів, з якими стикаються клієнти інших компаній.

Перевірена організація чітко дотримується заявлених у договорі термінів, за потреби фахівці готові працювати понаднормово.

Наші перголи на автоматиці вирізняються довговічністю. Майстри працюють максимально акуратно, виконують встановлення міліметр у міліметр, прибирають за собою будівельне сміття. За потреби клієнти можуть користуватися додатковими послугами.

Надійні відкривні перголи на автоматиці в Одесі від компанії KUB