Скляні душові кабіни в Одесі стають популярнішими з року в рік. І це не дивно, оскільки через надлишок виробів з недовговічного дешевого пластику кожна людина намагається облаштувати свій будинок з використанням натуральних матеріалів, зробити його комфортним і стильним.

Обираючи скляну перегородку у ванну кімнату, потрібно звертати особливу увагу на якість: у цьому разі душова кабіна служитиме вам довго і тішитиме око. Оскільки це не той випадок, де варто заощаджувати, звертатися потрібно відразу до професіоналів. Спеціалісти компанії KUB завжди раді проконсультувати, допомогти знайти потрібне дизайнерське рішення та підібрати високоякісні матеріали для виготовлення душової кабіни.

Скляні двері для душу

Розрахувати вартість Вашого проєкту можна на калькуляторі

Зателефонуйте менеджерові для консультації

+38 (067) 215-66-66
+38 (063) 215-66-66

або замовте дзвінок з сайту

Скляні душові перегородки в Одесі від компанії KUB

Якщо ви вирішите замовити скляні душові перегородки в Одесі, отриманий результат безпосередньо залежатиме від якості матеріалів і професіоналізму майстрів під час виготовлення скляної конструкції.

Саме тому все більше одеситів обирають послуги компанії KUB. Адже з нами ви можете бути впевнені, що нова душова кабіна буде:

  • зручною — щоб створити справжній комфорт, ми знаходимо особливий підхід до кожного замовника. KUB — одна з небагатьох компаній, що пропонують виготовлення душової кабіни за абсолютно індивідуальним проєктом;
  • герметичною — кожна скляна перегородка під час збирання кабіни ретельно обробляється і прокладається силіконовими вкладками. Ви можете бути цілком впевнені, що з вашої скляної душової кабіни не просочиться жодна крапля;
  • довговічною — якісні душові зі скла стійкі до перепадів температури та вологості, на відміну від пластикових. Саме тому душові, спроєктовані та встановлені компанією KUB, практично вічні.

Замовляйте виготовлення душової кабіни в Одесі від компанії KUB