Фахівці компанії KUB пропонують замовити тепле скління в Одесі. Ця послуга дуже популярна, оскільки дозволяє:

  • збільшити площу квартири, використовуючи балкон або лоджію;
  • організувати на балконі кабінет, зимовий сад чи альтанку.

Головна відмінність теплого скління від холодного полягає в тому, що в першому варіанті застосовуються склопакети з вищими теплоізолювальними властивостями. Внаслідок цього холодне повітря з вулиці в зимовий період не просочується на балкон, і він стає значно теплішим і комфортнішим. Це дозволяє зробити його частиною кімнати та використовувати в різних цілях.

 

Тепле скління лоджії, балкона, веранди та його переваги

До основних переваг теплого скління можна віднести:

  • надійність і довговічність. Матеріали, що використовуються для того, щоб організувати тепле скління лоджії в Одесі, вирізняються високою міцністю і відмінно нейтралізують вплив
  • зовнішнього середовища. Завдяки цьому вони здатні служити впродовж тривалого часу;
  • тепло- та звукоізоляція. Тепле скління дозволяє підвищити температуру повітря на балконі та поглинає звуки з вулиці. Усі ці особливості роблять приміщення значно комфортнішим;
  • збільшення житлової площі. Шляхом створення необхідних умов на балконі або лоджії в результаті теплого скління є можливість збільшити житлову площу приміщення і використовувати її у своїх цілях.

Саме завдяки наявності такої великої кількості переваг тепле скління веранди, лоджії, балкона в Одесі має дуже великий попит і може зацікавити багатьох людей.

теплое остекление веранды в Одессе, компания Куб

Теплі системи скління в Одесі від компанії KUB

 

Компанія KUB надає свої послуги на ринку скління балконів і лоджій вже не перший рік. Ми дуже уважно ставимося до вибору матеріалів. Тому використовуємо конструкції для організації теплого скління (теплий алюмінієвий профіль, склопакети) від відомої бельгійської компанії Reynaers.

Якщо ви замовите в нашій компанії заміну холодного скління на тепле в Одесі, то можете розраховувати на цілу низку переваг:

  • висока якість. Наші фахівці мають великий досвід і всі необхідні професійні навички. Ми використовуємо лише надійні теплі системи скління в Одесі та здатні виконувати свою роботу
  • найкращим чином;
  • оперативність. Ми працюємо не тільки якісно, але й дуже оперативно, завдяки грамотній організації нашої діяльності;
  • вигідна вартість. Наразі наші розцінки є одними з найдоступніших, тому, вибираючи нас, ви можете значно заощадити. Щоб переконатися в цьому, зверніть увагу на наш прайс-лист.

Ви можете замовити теплі системи скління або зимовий сад зі скла онлайн або зателефонувавши нашому менеджерові.

Зателефонуйте менеджерові для консультації

+38 (067) 215-66-66
+38 (063) 215-66-66

або замовте дзвінок з сайту

Приклади виконаних робіт з теплого скління в Одесі